Český jazyk Slovenský jazyk

Přeskočit na hlavní obsahPřeskočit na vyhledáváníPřeskočit na menu


Vložit inzerát zdarma


Zaregistrujte se zdarma

Moje inzerátyBobis.cz - Psi, štěňata - Flat coated retrívr - Flat coated retrívr s PP - Praha 10

Flat coated retrívr s PP

[12.06. 2019] - Praha 10 Smazat / Upravit / Topovat

Náhled

detailní fotografie

Informace
Jméno: Lucie Jandová
Kontakt:
Telefon: +420724311430
( Dobrý den, volám na Váš inzerát ze stránek Bobis.cz ... )
Lokalita: Praha 10
Cena: Dohodou
Typ inzerátu: Nabídka
Již vidělo: 10 x

Všechny inzeráty uživatele Označit špatný inzerát Označit chybnou kategorii inzerátu Vytisknout inzerát Doporučit kamarádovi Topovat inzerát

Flat Coated retriever - v CHS Crazy Monsters se 7/6/2019 narodilo 11 úžasných černých štěňátek z velmi kvalitního spojení. Mají výstavní i pracovní předpoklady. Hledáte věrného společníka, prima kamaráda, aktivního partnera pro sport, kámoše ke svým dětem nebo prostě jen dalšího člena rodiny, který má vždy dobrou náladu, vyslechne vás a vždycky bude stát při vás? Tak to přesně je Flat Coated Retriever. Jsou zvyklá na přítomnost malých dětí, běžný ruch v domácnosti i na zahradě.

Kontaktujte inzerenta

Podobné inzeráty

Flat coated retrívr s PP

[02.04. 2019] - Liberec
0 Kč

náhled

Flat Coated Retriever. Podívejte se na naše štěňátka Jarňátka z kvalitního, malého domácího chovu na webu. Štěňátka jsou černá, kluci i holčičky. Narodila se na první jarní den a jsou zahrnuta láskou a péčí. Oba rodiče zdraví a výstavně úspěšní s vynikajícím rodokmenem. K odběru koncem května 2019, s průkazem původu, očkovaná, čipovaná, s darovacím ....

69x Nabídka | Flat coated retrívr Upravit / Smazat / Topovat

Flat coated retrívr s PP

[15.05. 2019] - Havlíčkův Brod
0 Kč

náhled

Flat coated retriever - CHS od Brodských strání prodá novým majitelům štěňátka Flat coated retrevera s PP. Štěňátka jsou socializována, zvyklá na děti, odchována v RD se zahradou, očipována s kompl. chovatelským servisem.

29x Nabídka | Flat coated retrívr Upravit / Smazat / Topovat

Flat coated retrívr s PP

[20.05. 2019] - Plzeňský kraj
0 Kč

náhled

Flat coated retrívr. CHS zadá černá i hnědá št. po výstavně úspěšných a zdravých rodičích. Flati jsou přátelští k lidem a ostatním psům, přirozeně poslušní, perfektní rodinní psi. Štěňata vyrůstají doma s možností pobytu na zahradě. Jsou pravidelně odčervováni, v době odběru budou naočkováni, načipováni, kupní smlova samozřejmostí. K odběru od 1. 6.

27x Nabídka | Flat coated retrívr Upravit / Smazat / Topovat